KOMIKSOWA SPACE-OPERA MARCINA RUSTECKIEGO I DOMINIKA SZCZEŚNIAKA - UWAGA! DRUGI TOM JUŻ NIEBAWEM!

czwartek, 4 września 2014

Diablo Boy - spin-off Ksionza niebawem w sprzedaży

Nie spaliśmy. Działaliśmy. Zanim jednak zaprezentujemy Wam drugą, grubaśną część "Ksionza", proponujemy spotkanie z zeszytową wersją "Diablo Boya". Elegancki, czarno-biały zeszyt z kolorową okładką zostanie wydrukowany już niebawem i będzie dostępny podczas łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w dniach 3-5 października. Ciekawostką jest fakt, że strony klubowe do tej zeszytówki przygotuje sam Diablo Arek, będzie to zatem sentymentalny powrót do czasów TM-Semic (że przypomnę: Arek pisał te strony, Marcin był redaktorem naczelnym TM-Semic, a Dominik  wysyłał listy do redakcji i zaliczył swój pisarski debiut w Spider-Manie). Drugą ciekawostką jest to, że każdy zainteresowany pomazaniem egzemplarza komiksu będzie mógł uzyskać specjalnie namazaną w nim grafikę. Jeśli więc podobał Wam się Ksionz vol 1, zapraszamy do zapoznania się z Diablo Boy#1(z1)! A tak prezentuje się oficjalny opis tej publikacji:

Znani z albumu "Ksionz" bohaterowie powracają w historii opisującej powstanie jednego z nich. Jaki wpływ na genezę Diablo Boya wywarła wałęsająca się po miasteczkach stara wiedźma? Ile prawdy jest w przerażających opowieściach o porwanych dzieciach? Kto czai się w mroku? Marcin Rustecki (rysunki) i Dominik Szcześniak (scenariusz) odpowiadają na te pytania w porywającym horrorze "Diablo Boy".

Strony klubowe w zeszycie przygotował Arkadiusz Wróblewski.

Premiera komiksu nastąpi 3 października 2014 roku na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Ilość egzemplarzy limitowana.
Rezerwacja: ksionzkomiks@gmail.com

Diablo Boy
Scenariusz: Dominik Szcześniak
Rysunki: Marcin Rustecki
Liczba stron: 24 (+ 4 okładkowe)
Oprawa: miękka
Format: B5
Druk: Czerń i biel
Nakład: limitowany
Data wydania: październik 2014
ISBN: 

Wydawca: timof comics
Cena: 15 zł

2 komentarze: