KOMIKSOWA SPACE-OPERA MARCINA RUSTECKIEGO I DOMINIKA SZCZEŚNIAKA - UWAGA! DRUGI TOM JUŻ NIEBAWEM!

czwartek, 25 września 2014

Diablo Boy w Łodzi

Kochani! Diablo Boy niebawem opuści drukarnię! A kiedy już ją opuści, wybierze się wraz z autorami na podróż do Łodzi, gdzie w dniach 3-5 października odbywał się będzie Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Miejscem akcji będzie Atlas Arena. Wszyscy, którzy zaklepali sobie egzemplarz komiksu będą mogli go odebrać w sobotę od autorów. Gdzie i o której godzinie? Proszę bardzo: 

Na dzień dobry, o godzinie 10.00 w sali B odbędzie się spotkanie zarówno z Marcinem Rusteckim i Dominikiem Szcześniakiem, jak i Katarzyną Babis i Danielem Grzeszkiewiczem. Ranne ptaszki zapraszamy przed i po spotkaniu (potrwa pół godziny, będziemy mówić bardzo szybko). 

Jeśli nie jesteście rannymi ptaszkami, zapraszamy między godziną 11:00 a 12:30 do strefy autografów, gdzie w powyższym gronie powiększonym o mistrza Grzegorza Rosińskiego będziemy mazać po komiksach. 

A gdyby sobotni poranek był naprawdę ciężki, wpadnijcie na stoisko Sklepu Gildii/ Wydawnictwa Komiksowego w godzinach 13:00-14:00, gdzie brat Marcin i ojciec Dominik będą przesiadywać w towarzystwie pachnącego farbą drukarską "Diablo Boya". Przez cały dzień będą również przesiadywać na stoisku wydawcy, timofa i cichych wspólników, gdzie "Diablo Boy" będzie dostępny aż do wyczerpania limitowanego nakładu.

Autorzy nie planują kończyć pracy o 14:00. Będą błąkać się pomiędzy stoiskami, siedzieć na krzesełkach, wychodzić na dwór, kręcić się po arenie. Można ich zaczepiać, zagadywać i proponować wymyślne trunki.

Zapraszamy!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz