KOMIKSOWA SPACE-OPERA MARCINA RUSTECKIEGO I DOMINIKA SZCZEŚNIAKA - UWAGA! DRUGI TOM JUŻ NIEBAWEM!

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

34 Zera

"34 Zera" to dwuczęściowa mini-seria, wieszcząca rychłe nadejście drugiego tomu "Ksionza". Premiera pierwszego odcinka niebawem, a już dzisiaj odpowiemy na najgorętsze pytania dotyczące tego tytułu:

O czym to?
Zaprawiony w bojach i cieszący się złą sławą oddział sierżanta Joaquina Ferlito de Priatto spędza kolejny dzień w okopach, grając w szachy sklecone naprędce przez Jewgienija i podśpiewując piosenki z krajów, o których sam Bóg Wszechmogący nie słyszał. Chwile okopowej nudy przeplatane są świszczącymi kulami i wszelkimi okropieństwami wojny. Ale Joaquin Ferlito de Priatto i jego dzielni wojownicy pewnego deszczowego popołudnia będą musieli stawić czoła czemuś znacznie gorszemu... Przygotujcie się na to, na co gotowym być nie można.

Wstrząsający dramat historyczny "34 Zera" to dwuczęściowa mini-seria duetu Rust/ Szczezz.Premiera części pierwszej nastąpi w maju 2015 roku. Gościnnie w komiksie wystąpią: Diablo Boy, Naboga, Ksionz i Beciek. Stronę klubową napisał najlepszy pisarz stron klubowych w tej galaktyce - Arek Wróblewski. Dowiecie się z niej m.in. co Szczezz sądzi o Brubakerze, czy Rust ma tolerancję na hejt i czego Arek nie potrafi wybaczyć DC.

Jak to dostać?
Tym razem internetową dystrybucję komiksu wziął na siebie Sklep. Gildia.pl. To jedyne miejsce, gdzie będzie można zakupić "34 Zera" w Internecie. Zeszyt będzie również dostępny na stoisku wydawnictwa timof i cisi wspólnicy podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa. Będą tam również autorzy, skorzy do podpisywania tego i innych swoich dzieł. A jeśli drukarnia się wyrobi, prapremiera "34 Zer" nastąpi tydzień przed warszawską imprezą na Lubelskich Spotkaniach z Komiksem.

Jaki jest nakład komiksu?
150 egzemplarzy "Diablo Boya" rozeszło się bardzo szybko. Tym razem zwiększyliśmy nakład do 200 sztuk, głównie po to, żeby zostały jakieś egzemplarze autorskie dla autorów. Tak więc kto pierwszy, ten lepszy.

Kiedy druga część?
Ale czego? "34 Zer" czy "Ksionza"? 

"34 Zer" i "Ksionza"  
"34 Zera" przewidujemy na Bałtycki Festiwal Komiksu. A jeśli się nie uda - w innym terminie przed październikiem. Bo w październiku "Ksionz 2", o czym jeszcze będziemy trąbić tu i ówdzie.

A jakieś przykładowe plansze?
Proszę bardzo. Oto kilka wyciągów z wnętrza komiksu - uwaga! Ze względu na spoilery plansze prezentowane są bez tekstów:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz