KOMIKSOWA SPACE-OPERA MARCINA RUSTECKIEGO I DOMINIKA SZCZEŚNIAKA - UWAGA! DRUGI TOM JUŻ NIEBAWEM!

czwartek, 24 września 2015

Ksionz 2 - przedsprzedaż

Druga część komiksu "Ksionz" autorstwa Marcina Rusteckiego i Dominika Szcześniaka, zatytułowana "Era Muriel" trafi do sprzedaży w grudniu 2015 roku nakładem wydawnictwa timof i cisi wspólnicy. Czytelnikom proponujemy dwa warianty nabycia tego komiksu:

W pierwszym wariancie, w cenie 66 złotych (przesyłka wliczona) czytelnik dostaje 128-stronicowy, kolorowy album w twardej oprawie i na papierze kredowym. Na życzenie, bez dodatkowych opłat, autorzy wysyłają zainteresowanym tom pierwszy komiksu w formacie pdf (nakład wersji drukowanej jest już wyczerpany).

W wariancie drugim, kosztującym 266 złotych (przesyłka wliczona) czytelnik staje się mecenasem albumu i jako taki zostaje wymieniony na ostatnich stronach komiksu. Ponadto, w albumie zostają wydrukowane dwa portrety mecenasa, jeden autorstwa Marcina Rusteckiego, drugi wykonany przez Dominika Szcześniaka.

Przedsprzedaż potrwa do 15 listopada.

Zainteresowanych zakupem Ksionza 2 w przedsprzedaży w jednym z powyższych wariantów zapraszamy do kontaktu na adres: ksionzkomiks@gmail.com

Po pierwszym tomie "Ksionza" reakcje były następujące:

Mistrzowski tom. Treść zabawnie podana, a dająca do myślenia. (...) Strona graficzna idealnie przystaje do treści. To styl turpistyczny, brutalny, tworzony z impulsu, z napiętymi nerwami. Porywa wizualnym temperamentem.
 
          Monika Małkowska, Notes wydawniczy

Gdybym miał scharakteryzować komiks Szcześniaka i Rusteckiego jednym słowem, „bezkompromisowy” najlepiej oddałoby jego istotę. To jedna z tych historii, którą można pokochać, lub znienawidzić, ale na pewno nie da się obok niej przejść obojętnie. 
          Karol Sus, Szuflada

Pierwszy tom Ksionza to powieść graficzna gorąca, niczym ognie piekielne. Nie ma co ukrywać - Liga Światowa współczesnego komiksu, z którego winniśmy być dumni. Rock&Roll i do przodu, demoniczny kaznodziejo!
          Zachary Zepsuty, Gildia Komiksu

Przykładowe plansze z tomu drugiego:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz